گردنبند عنصر پنجم HK-Gh110

60,000,000 

60,000,000 

گردنبند عنصر پنجم

گردنبندی با دنیایی مفاهیم آشکار و نهان که  استایل و زندگی شما را دگرگون خواهد کرد. مفاهیم باستانی آن استادانه کنار هم قرار گرفته‌اند تا اثری منحصربه‌فرد و چشم ربا خلق کنند.

شناسه محصول: HK-GH110 دسته: برچسب:
گردنبند عنصر پنجم دستساز برنجی

گردنبند عنصر پنجم

گردنبند عنصر پنجم زیبا از دو بخش محافظ بیرونی و هرم داخلی تشکیل شده که علاوه بر جنبه زینتی، رسالتی بزرگ تر دارد و آن همراهی شما برای موفقیت و نیل به اهداف است. فرم محافظ بیرونی از قسمت بینی کلاهخودهای کهن الهام گرفته شده و وظیفه آن محافظت از هرم داخلی در برابر ناملایمات جهان بیرون است که ضربات چکش روی آن گواهی بر این امر است.

همچنین طراحی آن حالت بادشکن و پیش برنده دارد که نماد پیشبرد هدف و نیز ایستا بودن فرم آن نشان از ایستادگی در راه هدف دارد.از طرفی این محافظ همچون حجابی برای هرم داخلی عمل می کند چرا که هدف امری شخصی است و لزومی برای نمایش آن به همگان نیست.

نمادهای عناصر طبیعت بر روی هرم گردنبند عنصر پنجم

برای حجم داخلی گردنبند از شکل هرم استفاده شده که بر اساس باورهای باستان جذب انرژی بالایی دارد. این هرم دربردارنده عناصر اصلی طبیعت یعنی آب، باد، خاک و آتش است و در کنار این عناصر خالق اثر، عنصر پنجم یعنی عشق را نیز به کار برده چرا که آن را جزء اصلی و جدایی‌ناپذیر کائنات می‌داند. در این راستا روی هر وجه هرم نمادهای این عناصر، هنرمندانه به صورت برجسته قلم زنی شده اند؛ موج برای آب، آتشدان زرتشتی برای آتش، و نقش دوپرنده برای عشق. در زیر هرم نیز نماد باد وظیفه به گردش درآوردن کل مجموعه را دارد. برای عنصر خاک نیز به صورت نمادین قطعه سنگی از جنس رزکوارتز در داخل هرم قرار گرفته که کریستالی جاذب انرژی می‌باشد.

تمام هرم حول محور آویز خود چرخش می کند که نماد پویایی جهان و حرکت رو به جلوی آن است و به واسطه آن سه گوی کوچک، که نماد سیارات هستند،  که گرد گوی مرکزی در حرکتند همچون چرخش سیارات در گرد خورشید.

برخی معتقدند که می‌توان با مکتوب کردن یک هدف و همراه داشتن آن ، هدف را در ذهن نگه داشت و بدین صورت همواره بصورت خودآگاه و ناخودآگاه در راستای آن حرکت کرد. هنرمند در برخی از آثار خود در مجموعه «صفر» جایی برای نگهداری اهداف مکتوب درنظر گرفته است که در گردنبند عنصر پنجم نیز می توان هدف خود را در داخل هرم قرار داد. به اینصورت گویی تمام عناصر طبیعت و نیز تمام کائنات در نیل به آن همراه شما هستند. همچنین در زمانی که گردنبند به گردن آویخته است، صدای برخورد هرم با محافظ همچون زنگ هشداری عمل می کند برای آنکه هدف را در هر حال در ذهن داشت.

با درک عناصر و المان‌های طبیعت و به کارگیری آنها، می‌توان با کائنات ارتباط فعال برقرار کرد. ارتباطی که موجب فعال شدن چشم سوم فرد و ورود انرژی از طریق آن می‌شود. این فرآیند به صورت نقشی در پشت محافظ بیرونی در قالب طرح انسانی بدون جنسیت و با چشم سوم فعال تصویر شده است.

نمای پشت گردنبند عنصر پنجم و داخل هرم

زنجیر به کار رفته در این اثر کاملا دست ساز و به روش دو به یک بافته شده و این همان نوع زنجیری است که در کلاهخودها استفاده می شده و شکل آن به گونه ای است که مانع از چرخش شده و زنجیر همواره در یک حالت قرار می گیرد.

طراحی کلی این گردنبند زیبا به گونه ایست که می‌توان آن را با محافظ و یا به تنهایی به گردن آویخت و به واسطه داشتن حالت کاملا ایستا به صورت دکوری نیز کاربرد دارد و می‌توانید زمان‌هایی که آن را به گردن ندارید از زیبایی چشم نواز آن بهره ببرید.

این اثر منحصر به فردمتعلق به مجموعه صفر از ساخته‌های استاد قدیری می‌باشد.

توضیحات تکمیلی

وزن 68 g
ابعاد 4/2 × 3 × 7/5 cm
تعداد موجود

تولید به صورت محدود و کلکسیونی (5عدد)

طول زنجیر

50 cm

جنس

برنج
سنگ داخل رز کوارتز

طراح

اکبر قدیری

تکنیک

چکش کاری، خم کاری، قلم زنی

مجموعه

صفر

زمان آماده سازی

15 تا 20 روز کاری پس از ثبت سفارش

زمان ارسال

تهران: 1 روز کاری پس از آماده‌سازی
سایر شهرها: 1 تا 3 روز پس از آماده‌سازی

نگهداری

این محصول به دلیل مات بودن و نیز روش‌های استفاده شده در ساخت آن دارای رنگ و جلوه ثابت می‌باشد. برای تمیز و براق‌تر کردن آن، می‌توان از نمد یا پارچه جهت پولیش استفاده کرد.

نحوه سفارش
 •  در فروشگاه آنلاین هنداکو امکان ارسال کالا به تهران ، شهرستانها و خارج از کشور فراهم است.
 •  به دلیل دستساز بودن محصولات، مدت زمان آماده سازی و ارسال کالاها متفاوت می باشد. زمان آماده سازی هر کالا، در قسمت اطلاعات آن ذکر شده است .
 • زمان تحویل سفارش، بسته به مسافت، نوع و تعداد کالا، در داخل ایران ۲ تا ۷ روز کاری و در خصوص سفارشات خارج از کشور نیز بسته به کشور مقصد بین ۷ تا ۱۵ روز کاری، پس از آماده شدن محصول خواهد بود.
 •  در مورد کالاهای قابل درخواست و سفارشی سازی، کارشناس فروش در زمان ثبت سفارش، مدت زمان لازم برای آماده سازی سفارش و ارسال آن را به اطلاع مشتری خواهد رساند.
 •  چناچه سفارش برای ارسال به خارج از ایران است، مسئولیت حصول اطمینان از قوانین محلی، ایالتی و بین المللی در مورد استفاده و فروش کالای خریداری شده بر عهده مشتری می‌باشد و زمانی که سفارش صورت می‌گیرد به معنی آن است که استفاده ار آن محصول کاملا مطابق قوانین و ضوابط کشور مقصد بوده است.
 •  دریافت سفارش تنها با ارائه مدرک شناسایی معتبر امکان پذیر است. کارت می بایست متعلق به شخص تحویل گیرنده قید شده در زمان ثبت سفارش باشد. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده، سفارش مرجوع شده که شرایط دریافت آن در صفحه بازگشت و تعویض کالا ذکر شده است.
 •  بسته در زمان تحویل به مشتری می‌بایست سالم، بدون آسیب و باز نشده باشد. چنانچه بسته در زمان دریافت مرسوله چنین شرایطی را دارا نبود، تحویل گیرنده باید از دریافت کالا خودداری کرده و طبق مفاد موجود در بند 9 شرایط و ضوابط عمومی فروش (شرایط تعویض و بازگشت کالا) اقدام نماید.

لطفا اطلاعات کامل‌تر را در برگه شرایط و ضوابط عمومی سایت مطالعه فرمایید.

بررسی ها

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گردنبند عنصر پنجم HK-Gh110”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0
  0
  سبد خرید
  سبد شما خالی استبازگشت به فروشگاه